Career Day σε συνεργασία με την εταιρεία Melco Resorts & Entertainment Careers – Cyprus

Jun 1, 2023

Το Cyprus College Λεμεσού, σε συνεργασία με την εταιρεία Melco Resorts & Entertainment Careers – Cyprus, πραγματοποίησε ένα απολύτως επιτυχημένο Career Day, το οποίο είχε ως κύριο στόχο την ενημέρωση των φοιτητών για την πληθώρα των ευκαιριών εργασίας που διαθέτει η εταιρεία, αλλά και την παροχή σημαντικών συμβουλών από τους εκπροσώπους της Melco Resorts.

Με την ενημέρωση και την ανάπτυξη να είναι στο επίκεντρο των προσπαθειών μας, αυτή η εκδήλωση υπογράμμισε τη δέσμευσή μας προς τους φοιτητές μας, εξοπλίζοντάς τους με τα απαραίτητα εφόδια για την επιτυχή είσοδό τους στον επαγγελματικό κόσμο.

Ευχαριστούμε θερμά την εταιρεία Melco Resorts & Entertainment Careers – Cyprus για την πολύτιμη συνεισφορά τους σε αυτήν την ημερίδα.