Διοίκηση

Λευκωσία

Όνομα Θέση Τηλέφωνο Ηλεκτρονική Διεύθυνση
Νάσιος Ορεινός Διευθυντής / Συντονιστής προγράμματος Διοίκησης Επιχειρήσεων 22713243 N.Orinos@cycollege.ac.cy
Στέλλα Κωνσταντίνου Administrative Support 22713080 stella@cycollege.ac.cy
Μαρία Κλεοβούλου Administrative Assistant 22559600 M.Kleovoulou@cycollege.ac.cy

Λεμεσός

Όνομα Θέση Τηλέφωνο Ηλεκτρονική Διεύθυνση
Γιώργος Παλλαρής Διευθυντής 25867300 G.Pallaris@cycollege.ac.cy
Κυριάκος Παλλαρή Administrative Head 25867300 K.Pallaris@cycollege.ac.cy
Μικαέλλα Αλεξάνδρου Administrative Support 25867321 Mi.Alexandrou@cycollege.ac.cy
Κατερίνα Νικολάου Administrative Support 25867310 K.Nikolaou@cycollege.ac.cy
Ανθή Γεωργίου Administrative Assistant 25867300 Ant.Georgiou@cycollege.ac.cy
Γιώργος Κουτσούδης IT Lab Coordinator 25867326 G.Koutsoudis@cycollege.ac.cy
Μαρία Παναγιώτου Librarian 25867308 M.Panayiotou@cycollege.ac.cy