ΤΕΛΕΤΗ ΑΠΟΦΟΙΤΗΣΗΣ CYPRUS COLLEGE 2023 – ΛΕΜΕΣΟΣ

Τελετή Αποφοίτησης του Cyprus College 2023 θα πραγματοποιηθεί στις 26 Ιουλίου 2023 στο Δημοτικό Κηποθέατρο Λεμεσού.

Η ολοκλήρωση των σπουδών σας είναι ένα από τα σημαντικότερα επιτεύγματα της ζωής σας και ο κύκλος αυτός κλείνει με την Τελετή Αποφοίτησης. Σας καλωσορίζουμε στην μεγάλη οικογένεια των Αποφοίτων μας.

ΑΙΤΗΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΤΗ ΑΠΟΦΟΙΤΗΣΗΣ

Τελική Ημερομηνία Υποβολής Αιτήσεων: 23 Ιουνίου 2023.

Αιτήσεις πέραν της ημερομηνίας αυτής ΔΕΝ θα γίνονται δεκτές.

ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΑΙΤΗΣΗΣ:

1. Παρακαλώ πατήστε εδώ για να συμπληρώσετε την Αίτηση Συμμετοχής στην Τελετή Αποφοίτησης 2023.

Σε περίπτωση που αδυνατείτε να συμπληρώσετε την Αίτηση σας διαδικτυακά επικοινωνήστε με την κ. Μικαέλλα Αλεξάνδρου στο Γραφείο Εισδοχής στο 25867321 ή στο [email protected]

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ: Τελευταία ημέρα υποβολής αιτήσεων 23 Ιουνίου 2023.

1. Η συμμετοχή σας στην πρόβα τελετής είναιΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ
ΠΡΟΒΑ ΤΕΛΕΤΗΣ 26/07/2023

ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΔΟΣΗ ΤΙΤΛΟΥ ΣΠΟΥΔΩΝ

Για την έκδοση του Τίτλου Σπουδών είναι απαραίτητη η κατάθεση της αίτησης έκδοσης τίτλου σπουδών. Για τους φοιτητές που δεν θα καταθέσουν την αίτηση, δεν θα πραγματοποιηθεί έκδοση του Τίτλου Σπουδών τους.

Στην Ετήσια Τελετή Αποφοίτησης, οι απόφοιτοι λαμβάνουν ένα Αναμνηστικό Συμμετοχής  και όχι τον τίτλο σπουδών τους. Οι Τίτλοι Σπουδών εκδίδονται σε μια μεταγενέστερη ημερομηνία που ανακοινώνεται από το Γραφείο Εγγραφών. Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ επικοινωνήστε με: k.nikolaou@cycollege.ac.cy

ΛΟΓΟΣ ΑΡΙΣΤΟΥΧΟΥ ΦΟΙΤΗΤΗ/ΤΡΙΑΣ
Ο λόγος του αριστούχου φοιτητή/τριας γίνεται από τον/την τελειόφοιτο με τον υψηλότερο Γενικό Μέσο Όρο από όλα τα Προγράμματα Σπουδών, δεδομένου ότι πραγματοποιείται περάτωση σπουδών τον Μάιο (Εαρινό Τετράμηνο) του τρέχοντος ακαδημαϊκού έτους (2023).

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ & ΒΙΝΤΕΟ ΤΕΛΕΤΗΣ

Πακέτο φωτογραφιών για φοιτητές το οποίο περιλαμβάνει τα πιο  κάτω και το κόστος του ανέρχεται στα €23

> 1 USB το οποίο θα περιλαμβάνει:

• όλες τις φωτογραφιες της βραδιάς (σε high quality)
  • Τα δειγματα (PDF) για να μπορουν να παραγγείλουν φωτογραφίες
  • Το video της βραδιάς μαζί με το μικρόvideo τον 5 λεπτών

> 1 Φωτογραφία 15x20 cm

Όλοι οι απόφοιτοι θα πρέπει να βρίσκονται στo Δημοτικό Κηποθέατρο στις 18:00μμ, καθώς η Τελετή Αποφοίτησης θα ξεκινήσει στις 8:00μμ ακριβώς.

Οι Προσκλήσεις σας θα παραδοθούν στις 26/07/2023 μετα την ολοκλήρωση της πρόβας.

Η είσοδος στην Τελετή Αποφοίτησης για τους προσκεκλημένους θα γίνεται μόνο με την προσκόμιση της πρόσκλησής τους (είτε τυπωμένη, είτε σε ηλεκτρονική μορφή).

Συνιστάται στους προσκεκλημένους των αποφοίτων να βρίσκονται όσο πιο γρήγορα γίνεται στο Δημοτικό Κηποθέατρο Λεμεσου για την καλύτερη εξυπηρέτησή τους.